Українська пісня… Вона є однією зі святинь нашого народу, його найціннішим духовним скарбом, гордістю та красою. Хто не був зачарований нею!? Це душа народу, це безмежне поле, засіяне зерном історії та заквітчане людськими надіями, це любов до свого краю.

22 травня у бібліотеці-філії №15, на заключному засіданні клубу «Джерельце» зібралися шанувальники рідного слова, народної української пісні на мовно-пісенний калейдоскоп «Мова та пісня в наших серцях». Протягом заходу лунали українські народні пісні, які сповненні різноманітними мотивами та прикрашені виключними словесними візерунками. В багатьох українських піснях відображена історія нашого народу, його подвиги, героїчне минуле. Дуже приємно, що діти знають українські пісні та порадували своїми знаннями.

Родзинкою заходу стала презентація книги Анастасії Євдокимової «Що воно таке? Українська література». Це книга, яка допоможе зрозуміти українську літературу та знайти себе в ній. Тут авторка розповідає про жанри, форми, тематику творів, про долі й характери митців. Один із розділів присвячений саме українським народним пісням. Гумор, індивідуальний підхід, незвичні акценти, а водночас максимальна інформативність — так про українську літературу дітям ще не розповідав ніхто.

Хай лине пісня народна! Живе в наших душах, живе і буде жити, поки є співучі голоси, які несуть в своєму серці пісню з дитинства, з далекого минулого від своїх батьків, дідів, прадідів.