Наша адреса: м. Кропивницький
вул. Академіка Корольова,7
Телефон: (0522) 37-08-10
Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript
Сайт - http://biblioteka-filiya12.edukit.kr.ua
Режим роботи бібліотеки:
Вівторок - п’ятниця: 09.00-17.00
Субота: 09.00-16.00
Неділя-понеділок: вихідні дні
Останній день місяця: санітарний
На сьогоднішній день колектив бібліотеки складається з кваліфікованих працівників: завідувачки
Марії Трохимівни Мороз, головного бібліотекаря Валентини Олександрівни Мануйлової, бібліотекаря читального залу Валентини Петрівни Франчук та бібліотекаря абонементу 1-5 класів Алли Миколаївни Пономаренко.
Книжковий фонд бібліотеки налічує 27650 примірників книг різної тематики, газет та журналів, кількість користувачів – 2483 особи.
Філія має такі підрозділи: абонемент 1-5 класів, абонемент 6-9 класів, читальний зал, пункт вільного доступу до Інтернету (як структурний підрозділ читального залу), народознавча світлиця, чотири книгосховища.
В історії кожної бібліотеки, як і в кожній історії є свій початок. 18 лютого 1968 року в підвальному приміщенні п’ятиповерхової будівлі по проспекту Правди, 59 була відкрита міська дитяча бібліотека № 4, яка була розташована в кімнаті площею 50 кв.м. і одночасно була місцем обробки літератури, книгосховищем, і в ній проводились масові заходи. Книжковий фонд на час відкриття нараховував близько 11120 примірників. Першою завідуючою бібліотеки № 4 стала Доценко Любов Іванівна.
1969 рік. Бібліотека займає вже дві кімнати площею 85 кв.м. Відкриваються: абонемент 1-8 кл.; читальний зал. Бібліотеку очолила Лавренко Наталія Іванівна, яка працювала на цій посаді до 1977 року.
1977 рік – централізація бібліотечної системи. Бібліотека №4 стає філією №12 Кіровоградської МЦБС. Естафету керівника бібліотеки прийняла Мануйлова Валентина Олександрівна. Великою популярністю користувались об’єднання читачів за інтересами. Це гурток «Юні друзі бібліотеки»; гурток «Умілі руки»; школа «Юного юриста», діяльність якої була направлена на виховання відповідальних людей, гідних громадян своєї держави.
1995 рік – пам’ятний. Бібліотека отримала нове приміщення. Відкриваються відділи : абонемент 1- 4 класів; абонемент 5-9 класів, юнацький відділ; читальний зал, кімната казок.
1998 – 2005 рр. – працює молодіжний клуб «Сталкер», керівником якого була головний бібліотекар Катерина Салтан. В тісному контакті клуб співпрацював з міським центром соціальних служб для молоді. Використовувалися різноманітні форми роботи, такі як конкурсна програма «Зустрілися двоє»; засідання круглого столу «Сучасна людина – яка вона?»; диспут Щастя: реальність чи ілюзія»; турнір «Інтелектуальний двобій» та інші.
2006 р. – створення клубу «Шляхетні панянки» для дівчаток. Проведено багато цікавих заходів: диспут «Для чого світу ти?», психологічний тренінг «Як себе перемогти»; конкурси: кулінарний, на кращу сервіровку, кращу зачіску тощо.
2011 рік - в рамках проекту «Чути тих, хто не чує» за допомогою програми "Бібліоміст" бібліотека отримала комп'ютерне обладнання та відкрила пункт публічного доступу до Інтернету. Інтернет-пункт надає вільний доступ до комп’ютерів та всесвітньої мережі Інтернет, а бібліотекарі мають можливість надавати більш нову та якіснішу інформацію користувачам та сучасні бібліотечні послуги: Skype-зв’язк, Wi-Fi, спілкування у соцмережах, замовлення квитків та інші.
Свою діяльність бібліотека спрямовує на популяризацію книг серед дітей, формування їхнього світогляду, реальну допомогу кожній дитині в задоволенні особистих читацьких інтересів, потреб, запитів. Пріоритетним напрямком діяльності залишається пропаганда книги і читання з використанням традиційних та сучасних форм роботи. Цьому сприяють масові заходи, цікаві за змістом і нові за формою роботи.
Зустріч з хореографами шоу «Майданс» Літературна зустріч з письменницею Ольгою Мігель
Антибулінговий правовий майданчик з адвокатом Ларисою Гретченко
«Навчання без страху та шкоди здоров’ю»
Майстерня з виготовлення флікерів Малинова party «Корисненька й солоденька»
Україна читає дітям.
Зустріч з поетами Катериною Рябченко та Катериною Саєнко Літературна зустріч з Антоніною Царук
З 2018 року бібліотека працює над проектом «Inclusion в бібліотеці». Наш партнер - Центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю
Колектив бібліотеки із покоління в покоління дотримуються золотого правила: «Своє професійне вміння віддавати своїм читачам, працювати з ними і для них».
< < | > > |
---|