Бібліотека-філія для дітей № 13 МЦБС м. Кропивницького  відкрита для кожної дитини, надає  всім бажаючим вільний доступ до книги і інформації, служить для поповнення й набуття знань, духовного збагачення, корисного проведення часу.Ти відчиняєш двері й одразу опиняєшся в книжковому місті.Мешканці міста – книги, а їх тут чимало – понад 22 тисячі примірників. До послуг користувачів бібліотеки читальний зал  та абонемент. Фонд читального залу налічує дитячі газети, журнали, енциклопедії й довідники, цінні видання творів письменників України й інших країн, біографічні й бібліографічні видання, літературу з різних галузей знань.

У фонді абонементу бібліотеки є література, що задовольнить найрізноманітніші запити й смаки користувачів: казки, науково – фантастичні твори, детективи класичні й сучасні, твори світової класичної літератури від найдавніших часів до сьогодення, твори українських письменників різних часів і епох, науково – популярна література.Як не розгубитися серед такої кількості?  На допомогу тобі прийдуть уважні та привітні працівники бібліотеки – Гризоглазова Наталія Володимирівна, Смоляк Валентина Анатоліївна, Бузуляк Юлія Олександрівна.

Хто потрапляє в полон нашої бібліотеки, зостається її прихильником назавжди, й пізніше приводить до нас читати своїх нащадків.

Наша бібліотека подорожувала містом. Відкрита була на вулиці Полтавській в 1951 році, пізніше помандрувала на вулицю Дзержинського, а з 70 - х років минулого сторіччя й до нашого часу ми мешкаємо на чудовій вулиці довжиною 600 кроків – Чигиринській, в будинку № 2.

Ми маємо 1800 користувачів. Наші друзі – колективи шкіл №14 та № 20, координуємо роботу з громадськими організаціями. Тісно співпрацює колектив філії з Обласним краєзнавчим музеєм.

Бібліотека гостинна й привітна, чекає на вас:

м. Кропивницький,

вул. Чигиринська, 2

Телефон: 34 – 88 - 53

 

 

Режим роботи бібліотеки

Вівторок - п’ятниця: 10.00-17.00

Субота: 10.00-16.00

Неділя, понеділок: вихідні дні

Останній день місяця: санітарний

Адреса власного сайту бібліотеки-філії - http://biblioteka-filiya13.edukit.kr.ua/