16 вересня з нагоди 269-ї річниці з Дня заснування нашого міста бібліотекарі центральної міської бібліотеки ім. В. Панченка підготували відеоролики краєзнавчого змісту, в основі яких показ сюжетів про історичне минуле, архітектурні споруди та пам’ятки нашого міста, відомих і талановитих людей рідного краю. День народження - це чудова нагода віртуально прогулятися затишними вулицями міста, помилуватися найкращими історичними будівлями, зазирнути в їхні таїни й відчути той особливий дух міста на Інгулі.

Презентація-краєзнавчий трамвайчик «Таємниці рідного міста» та відеоролик «Місто-сюрприз» розповідають маловідомі легенди про старовинні будівлі. Інформаційна замальовка «Файне місто» теж робить невеликий екскурс в історію. Присутні переглянули відео-візитівку з піснею «Кропивницький – місто квітів», яку виконує дівчинка Наталія Кріпак.

У читальному залі відвідувачі бібліотеки ознайомились з літературою та матеріалами, що були пред ставлені на книжковій виставці «Чарівне моє місто – Кропивницький».

Бібліотекарі запропонували бажаючим перевірити свої знання у краєзнавчій вікторині «Я своє місто добре знаю?». Також можна було зібрати онлайн-пазли з краєвидами рідного міста.

День народження міста – це завжди свято, яке створює для жителів та гостей незабутню атмосферу радості, отже вітаємо усіх зі святом.