Настільні ігри сприяють розвитку логічного мислення дитини, спритності, уяві і пам’яті. Цього літа учасники вуличних активностей, які щосереди проводилися у бібліотеці-філії №4, мали змогу пограти у різні цікаві настільні ігри для дітей: «Подорожуємо Україною», «UNO. Зоо», «Еко-Мемо», скласти пазли. Юні шахісти тренували пам’ять, розвивали логічне мислення і увагу, граючи у шахи - свою улюблену інтелектуальну гру. Бібліотекарі щоразу пропонували дітям літературу з певної тематики, радили ознайомитися з книжковими новинками.

Сьогодні на бібліотечному подвір’ї дітлахів, охочих весело провести своє літнє дозвілля разом з друзями, зібрала за ігровим столом настільна гра «44 кошеня». Правила гри доволі прості: бачиш однакові картки – хутчіш натискай на дзвоник. Спритник забирає ігрові картки у інших учасників гри і продовжує пильно стежити, щоб не проґавити наступну пару однакових кошенят. Той, хто збирає найбільше карток, і отримує перемогу.

Завітайте до бібліотеки, обирайте котрусь з ігор на свій смак, проводьте дозвілля змістовно і з користю. Гарний настрій, заряд позитиву, яскраві емоції та приємні сюрпризи гарантовано!