Бібліотека філія № 15 функціонує на селищі Гірничому з 1978 року.

На сьогоднішній день це єдиний інформаційний, культурно-освітній центр, що залучає користувачів мікрорайону до знань новинок літератури краєзнавчого характеру, надбань світової культури та різного роду інформації. До послуг користувачів Всесвітня мережа Інтернет та Wі-Fi.

Структура бібліотеки:

- Відділ обслуговування дорослих читачів та дітей 1- 9 класів.

- Читальна зала по обслуговуванню дорослого населення та дітей .

- Пункт доступу громадян до мережі Інтернет при читальній залі.

Завідуюча бібліотекою - Натальченко Катерина Семенівна, бібліотекар читального залу - Артеменко Галина Григорівна, бібліотекар абонементу- Кулик Олена Станіславівна

Книжковий фонд бібліотеки на 1.01 2021 року складає 16646 екземплярів друкованої продукції. На території мікрорайону проживає більше 5 тисяч населення, 2250 з них є нашими користувачами.

Технічне оснащення:

- 5 комп’ютерів, ксерокс, принтер, кольоровий принтер, сканер.

Відповідно до оснащення надаємо послуги: ксерокопіювання документів, роздрук інформації з електронних носіїв, експрес-інформація про нові надходження, розробка сценаріїв та проведення масових заходів, створення електронних слайд-презентацій, навчання  користувачів на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності.

В  2013 році в бібліотеці відбулась презентація проекту « Пізнай Інтернет – керуй майбутнім» програми «Бібліоміст». Проєкт покликаний перетворити книгозбірню на сучасний громадський центр та підвищити роль закладу в українському суспільстві. Завдяки програмі  бібліотека отримала 4 сучасні комп’ютери, оснащені веб-камерами, навушниками з мікрофонами, сканер, принтер, ліцензоване програмне забезпечення корпорації Майкрософт, пристрої Wi-Fi.

Дозвіллєву роботу координуємо з музичною школою № 4, КЗ "Гірнича гімназія міської ради міста Кропивницького", ДНЗ № 69" Кристалик" амбулаторією загальної практики сімейної медицини. Співпрацюємо з просвітницькими, культурними громадськими організаціями та творчою інтелігенцією міста Кропивницького та області.

При бібліотеці працює дитячий клуб «Запитайко», девізом якого є слова « Хто багато шукає та читає, той багато знає".

Головним напрямком роботи вже багато років є літературно-мистецьке краєзнавство. Збираємо, зберігаємо і  популяризуємо кращі надбанні мистецтва рідного краю.

Команда бібліотеки-філії №15 «Зебра» долучилася до проєкту «Амбасадори безпеки», який реалізовується ГО «Агенція сталого розвитку «Хмарочос» за підтримки Канадсько-українського проекту розвитку поліції (CUPDP).   Мета проєкту – підвищення безпекової культури пішоходів та велосипедистів задля зменшення кількості ДТП за їх участю у Кропивницькому.

Про заходи, що проходять в бібліотеці бажаючі можуть дізнатися на сайті бібліотеки-філії в розділі новини http://biblioteka-filiya15.edukit.

та соціальних мережах: https://www.facebook.com/Філія-15-ЦБС-міста-Кропивницького-835167726608967.

Наша адреса :

С.Гірниче, лінія -10 будинок № 52, тел. 80522274508

e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Режим роботи бібліотеки:

Вівторок - п'ятниця: 10.00 - 18.00

Субота: 10.00 - 17.00

Неділя, понеділок - вихідні дні

Остання п'ятниця кожного місяця - санітарний день

Наша бібліотека - ключ до вашого успіху.

Ласкаво просимо!