Мультфільми - це неймовірний світ казки! Мальовані й лялькові, веселі і сумні, мультиплікаційні фільми дарують нам радість і дитячий сміх. Без сумніву, події, що відбуваються у мультфільмі, розвивають уяву і мислення, формують світогляд дитини, а їх персонажі – друзі дітей. Вони вчать взаємодіяти з навколишнім світом, формують уявлення про добро і зло, вчать справлятися з труднощами.

Часто мультфільми, як і кіно, створюють за мотивами дитячих книг, і тоді дитина може побачити свого улюбленого літературного героя ще й на екрані! Або, навпаки, побачивши мультфільм, зацікавиться книжкою.

15 червня бібліотека-філія №7 запропонувала до перегляду маленьким користувачам декілька мультфільмів, створених за сюжетами дитячих книг!

1. Український повнометражний анімаційний фільм "Микита Кожум'яка". Мультфільм присвячений пригодам сина популярного казкового героя Кирила Кожум'яки. Знятий за мотивами книги Антона Сіяники "Микита Кожум'яка".

2. Пригоди Мауглі українською мовою, знятий за мотивами книги Кіплінга Р. «Мауглі».

Веселий та життєрадісний Мауглі виріс у джунглях, а виховували його добрі та розумні звірі. Його найкращий друг – веселий ведмідь Балу, хлопчика завжди підтримує вірна пантера Багіра, а мудрості його вчить мудрий пітон Каа. Разом із ними на Мауглі чекають веселі пригоди та складні випробування.

3. Чуттєва розповідь про дівчинку сироту, яка не опускала рук у найважчих життєвих ситуаціях.

Мультфільм створено за мотивами оповідання "Полліанна" та його продовженням "Полліанна" дорослішає, які були написані Елеонор Портер

Сподобались мультфільми? Тоді приходь до бібліотеки та познайомся з книгами, за якими вони створені!