З родини йде життя людини

Напередодні Міжнародного дня сім’ї працівники бібліотеки-філії №8, що на Шкільному, запросили своїх читачів на літературні посиденьки «Хай щасливою буде наша родина».

Родина – невичерпне джерело наснаги, любові, щастя, успіху, добра та злагоди. Сім’я дає нам почуття згуртованості, учить нас співпереживанню, доброзичливості й мудрості. В усі часи любов і повага до родини була основою народної моралі та її найвищим законом.

Бути батьками – чудове відчуття, адже діти – це наше продовження, наша майбутня опора. Всі діти різні, всі діти унікальні: активні, емоційні і чутливі. І як до них, таких багатогранних, підібрати потрібний ключик? І як виховати їх так, щоб потім було ким пишатися?

Інформація з книг та журналів, представлених на викладці «З родини йде життя людини», допомагає батькам знайти відповіді на складні питання, практичні рекомендації з виховання, життєві приклади, а також поради від всесвітньо відомих фахівців у сфері взаємин «діти-батьки».

Бібліотекар розповідала, як зробити читання органічною частиною життя родини, та спонукала батьків і дітей до спільного прочитання кращих творів вітчизняної та зарубіжної літератури.

Дітвора з цікавістю переглядала відео презентацію «Родина. Моя родина», щоб зрозуміти, що таке сім’я, що в родині люблять один одного, піклуються та допомагають.

Присутні ділилися цікавими спогадами про витівки своїх дітей, говорили, що прекрасно, коли в сім’ї панує мир і злагода, взаєморозуміння, кохання, теплота, затишок.

Приходьте до бібліотеки всією родиною – тут ви знайдете книги і для себе, і для своїх малюків. Гарного вам читання!

Наше місто. – 2023. – 25 травня. – с.3.