Ми, кава та книга

Останні роки майже не вдається прожити без поганих новин. Інколи від негативного інформаційного «передозу» стає настільки нестерпно, що хочеться назавжди утекти від актуальної інформації. Звісно, зовсім від реальності сховатися не вдасться, однак забути про неї на деякий час можна спробувати.

У бібліотеці №2 члени юнацького клубу «КлюЧ» познайомилися з історією львівської кави, способами її приготування. Переглянули відео «Львів пахне кавою», а також про дегустували цей прекрасний напій.

Бібліотекарі запропонували книги для релаксу, які допоможуть перезавантажити свідомість, бук трейлери до книг та ознайомили з екранізаціями творів.

«Теплі історії до кави» пропонувала виставка, на якій демонструвались книжки різні як за змістом, так і за формою. На ній є все: від верлібрів до мемуарів та детективів. Когось «вилікують» вірші, а комусь, щоб розслабитись, необхідно вчитатися в деталі чужої біографії.

Присутні переглянули книжки із серії «Теплі історії» (видавництво «Брайт Стар Паблішинг»), які вже встигли стати бестселерами. Секрет такої популярності досить простий. Український читач скучив за добрими, світлими оповідями. Започаткувала серію письменниця Надійка Гербіш. У своїх «Теплих історіях до кави» та «Теплих історіях до шоколаду» вона зворушливо розповіла зрозумілі історії про звичайних людей.

Кожен учасник заходу знайшов свою книгу для релаксу.

 

Наше місто. – 2020. – 12 листопада. – с.4.