29 вересня, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, бібліотекарі центральної міської бібліотеки ім. В Панченка підготували та провели для користувачів низку заходів.

У центрі уваги були книги і саме тому в усіх куточках бібліотеки на відвідувачів чекали книжкові виставки: «Усі дороги ведуть до бібліотеки», «Книжковий Всесвіт», виставка-інсталяція «Нація, яка читає – непереможна». Викладка «Хороші книги – друзі навіки» знайомила дітлахів з книжками-іграшками, книжками-пазлами, книжками-саморобками, книжками-розкладинками та іншими незвичайними виданнями. Виставка «Подорож по сторінках журналів» відкрила користувачам різнобарвний світ періодичних видань.

Працівники бібліотеки проводили бліц-екскурсії, розповідали, як берегти книгу, та нагадали правила поводження з нею, розказали, як розміщуються книги на книжкових полицях і стелажах.

Користувачі згадували прислів’я та приказки про книгу, взяли участь у вікторинах, переглянули слайд презентації і про шлях книги від глиняних табличок до книги в сучасному вигляді, і про бібліотеки з «родзинками».

Цього дня 18 відвідувачів взяли участь в акції «Стань читачем бібліотеки сьогодні». Ми дуже вдячні тим читачам, які взяли участь у благодійній акції «Я дарую книгу бібліотеці».

Міні-анкетування «Ваші літературні уподобання» допоможе нам краще сформувати книжковий фонд.

Щирі слова подяки та вітання висловлювали наші постійні вимогливі читачі – ті, задля кого ми працюємо, зберігаємо вічне і впроваджуємо нове.

Ми вдячні усім, хто був з нами весь цей день. Свято минає, але ми працюємо щодня, будете поруч з бібліотекою – заходьте!

І пам’ятаємо, що внаслідок російської агресії в Україні зруйновано близько 100 бібліотек, а у тих, що вціліли на окупованих територіях, росіяни знищують україномовні книги. Найбільше постраждали бібліотеки у Донецькій, Київській, Миколаївській та Харківській областях. 101 бібліотека втратила значну частину своїх фондів, а в 21 бібліотеці не зберігся жоден документ.

Але все буде Україна!