Таку назву мав  День відкритих дверей, що пройшов в Центральній міській бібліотеці для дітей напередодні Всеукраїнського дня бібліотек.

Не без журби, але в той же час з радістю і шаною, ми розповідали нашим читачам про кожен рік її існування. Пам’ятні дні і затишні миттєвості були яскраво представлені у відеоролику, який сьогодні презентували нашим читачам - тим, хто з нами на протязі багатьох років, і тим хто тільки приєднався до нашої громади.

Щирі, теплі привітання з нагоди свята лунали цілий день. Імпровізована стіна побажань  «Тобі, моя бібліотеко!» заповнилася  поздоровленнями, побажаннями  від дітей і від дорослих. З вдячністю бібліотекарі приймали подарунки від своїх шанувальників – їх улюблені книги.

У відповідь для своїх відданих читачів працівники книгозбірні підготували цікаві   пізнавальні  і інформативні майданчики, книжкові виставки, вікторини, акції.

Чималу аудиторію глядачів зібрав ляльковий  КнигоТеатр.  На «УРА» пройшла інтерактивна вистава «Казкове  асорті».

PR-зона  «Велике серце»  знайомила  відвідувачів  із  незабутніми  миттєвостями з життя бібліотеки та її читачів.  Багато хто впізнавав на світлинах себе і своїх друзів.

Впродовж дня тривала акція безкоштовного запису «Святковий бонус».