На виставці «Осінні прем'єри» представлено книги на всі смаки: про дивовижних людей, справжнє кохання, пригоди і фантазії, а також розумні книги для розумників та книги для лікування осінньої меланхолії.

Читачі мають можливість «мандрувати» у світ лицарської сили, доблесті, мужності та слави за допомогою книг М. та С.Дяченко, М.Кідрука, О.Авраменка, В.Арєнєва, Н.Чибісової, В.Рутківського, Ю.Ячейкіна.

Запрошуємо «смакувати» новинки та роздумували про сім'ю і місію дітей у єднанні родини з книгами М. Павленко, М. Гутовської-Адамчик, О. Гаврош, С. Гридіна, Е. Портер, Р. Дал, Л-М. Монтгомері, М. Паар, Н. Бічуя.

Особливу увагу привертаємо до розділів «Книжкові новинки про дивовижних людей» та «Книги для лікування меланхолії», у яких представлені книги з oвiданнями-цукeркaми, якi заxoчeтьcя бeз кiнця cмaкувaти дoвгими вeчoрaми.

Коли вам здається, ніби щось неможливо, зануртесь у життя геніїв, і ви зрозумієте, що в цьому світі нічого неможливого немає. А всі обмеження тільки у вашій свідомості.

Читання книг не залишить вас колишніми, вони змінять вашу свідомість і ваше світосприйняття. Допоможуть відкрити нові грані вашої особистості та дозволити собі мріяти та досягати більшого.

Читайте та змінюйтесь! Ці книги чекають на вас в бібліотеці!