На вулиці на Чигиринській

Будиночок є непростий.

Він зовні ні чим не примітний

І дах в ньому не золотий.

В будинку тім – бібліотека,

Де завжди чекають на вас.

Приходьте сюди, юні друзі,

Не згаєте тут ви свій час!

 

Ти відчиняєш двері й одразу опиняєшся в книжковому місті. Мешканці міста – книги, а їх тут чимало – понад 32 тисячі. Як не розгубитися серед такої кількості? На допомогу тобі прийдуть уважні та привітні працівники бібліотеки – Мартиненко Раїса Василівна, Смоляк Валентина Анатоліївна, Бузуляк Юлія Олександрівна. Ви можете спитати: що це за книжкове місто й де воно знаходиться? Знайомтесь, ось воно: бібліотека – філія №13. Талісман бібліотеки – триколірна пухнаста киця бібліофіл з загадковим містичним поглядом. Бібліотека така ж загадкова й магічна, як і сам тринадцятий номер нашої філії. Хто потрапляє в полон нашої бібліотеки, зостається її прихильником назавжди, й пізніше приводить до нас читати своїх нащадків. Наша бібліотека подорожувала містом. Відкрита була на вулиці Полтавській в 1951 році, пізніше помандрувала на вулицю Дзержинського, а з 70 - х років минулого сторіччя й до нашого часу ми мешкаємо на чудовій вулиці довжиною 600 кроків - Чигиринській за № 2. Ми маємо 2000 користувачів, 14000 відвідувань, 36000 книговидач. Наші друзі – колективи шкіл №14 та № 20, координуємо роботу з громадськими організаціями. Тісно співпрацює колектив філії з Обласним краєзнавчим музеєм. Бібліотека гостинна й привітна, чекає на вас по вулиці Чигиринській, 2 з 9 до 17 години, поспілкуватись ви можете за телефоном 34 – 88 - 53. Ми раді будемо вас бачити у нас в гостях. Запрошуємо до знайомства.

 

Колектив бібліотеки

Мартиненко Раїса Василівна – завідуюча бібліотекою, 1953 року народження. Народилась в селі Калинівка Кіровоградського району. Закінчила Олександрійське культосвітнє училище в 1974 році з відзнакою, Київський державний інститут культури в 1980 році. В бібліотеках працює 40 років. 1980 – 1985 роки – завідуюча філією №18, з 1993 року до теперішнього часу – завідуюча бібліотекою філією №13. Досконало володіє всіма формами й методами бібліотечної роботи, вміє працювати з колективом, комунікабельна, артистична, весела, в бібліотеку закохана з дитинства.

Смоляк Валентина Анатоліївна – бібліотекар абонементу. 1963 року народження. Народилась в місті Желєзногорськ Бєлгородської області Росії. В 1984 році закінчила Харківський інститут культури. Працює за направленням більше 20 – ти років в нашій філії. Висококваліфікований спеціаліст, володіє новими технологіями, вміє працювати на різних ділянках роботи. Врівноважена й доброзичлива, залюблена у свою професію.

Бузуляк Юлія Олександрівна – бібліотекар читального залу.  Народилась в 1981 році в  Кіровограді. Закінчила Кіровоградський педагогічний університет з відзнакою. Високий інтелект, вміння творчо підходити до роботи бібліотекаря, повага до користувача – ось найкращі риси, що характеризують її. В 2005 році здобула перемогу в конкурсі серед молодих професіоналів.

Переможниця конкурсу «Кращий читач 2011» в нашій бібліотеці Козловська Вікторія - учениця 7 - б класу ЗОШ №14.

Відеопрезентації:

"Кіровоград, пори року"

"Любимый город"