Вір, або не вір...

 

от візьми і перевір!

Любий друже!

Упізнаєш мене? Я – Малюк із знайомої тобі казки. А це – Карлсон, найкращий друг. Пам’ятаєш? Тепер ми  завжди і всюди разом. Хочемо трішки помандрувати.

Запрошуємо і тебе з нами до дитячої бібліотеки – філії № 19.

64 800 – друзі бібліотеки (за 28 років)

Бібліотека відкрита 30 листопада 1982 року рішенням міськвиконкому  на першому поверсі дев’ятиповерхового будинку по вул. Героїв Сталінграда. Щороку сюди приходять:  дошкільники, учні 1- 9 класів, вчителі, вихователі та батьки.

1 мл. 350 тис. книг видано дітям (за цей час)

Друже, ти ж  любиш казки і певно бажаєш знати, де вони мешкають? Тоді запрошуємо тебе до зовсім особливого відділу – «Кімнати казок» (Додаток. Слайд № 2) (Абонемент для дошкільників та учнів 1 – 6 класів). Тут живуть книги різних країн, часів і народів. Яку з них не візьмеш для читання, зустрінешся  з мужністю і шляхетністю, з умінням любити і бути вірним.

А у зоні  «Букварикова світлиця» батьки знайдуть необхідну літературу для малечі, поради медиків та психологів.

Зона «Для вас, красуні» зібрала кращі дитячі твори про дружбу, поради по догляду за рослинами та домашніми тваринами.

А якщо ти любиш мандрувати по далеких планетах космічної галактики, не боїшся зустрічатися з прибульцями, можеш розплутувати таємничі злочини, завітай до зони «Тільки для хлопчиків».

7 тис. запитів кожного року виконує Читальний зал

Як  швидко приготувати домашнє завдання?

Де підібрати літературу до реферату, погортати новий журнал?

Малюк стверджує, що у Читальному залі, переконайся!

Але перш за все сюди приходять працювати. Кращі книги, які є в бібліотеці, включаються в фонд Читального залу. Їх не видають додому, ними користуються тільки тут.

На видному місці знаходиться нова сучасна довідкова література: енциклопедії, словники, довідники. (Додаток. Слайд № 1)

810 масових заходів проведено за 28 років

Щоб потрапити у дивовижний світ пригод,  зовсім не потрібна машина часу. Досить лише завітати до клубу «Веселих Пізнайок і допитливих Чомучок»  (Додаток. Слайд № 11   ).

Тут ти знайдеш нових друзів, розшириш світогляд  і станеш одним з тих, хто розгадує таємниці.

 

108 мультфільмів переглянуто дітьми

за 2 роки

у кіноклубі «Промінець»

З розвитком інформаційних технологій змінилася і бібліотека. Тепер тут  працює  кіноклуб «Промінець». Ти можеш переглянути мультфільми та екранізовані художні твори, які включені до шкільної програми. Недарма девіз клубу «Дивись і читай!».

Набула після косметичного ремонту нового сучасного вигляду «Кімната казок». Саме таким був давно омріяний  творчий задум, який вдалося реалізувати бібліотекарям. Тепер це затишний куточок, де можна відпочити, погортати сторінки улюблених книжок і журналів, познайомитися з яскравими дитячими книжками, які чинно розмістилися на незвичних книжкових виставках (« Розумним бути легко», «Тет – а – тет: розсекречені таємниці», «На екзамен без шпаргалки», «Де найкраще місце на Землі?»)

А знаєш, що буде, якщо поєднати книгу, фантазію і комп’ютер? Сучасні  віртуальні бібліотечні ігри, переконайся! (Бук шоу, електронні ігротеки, віртуальні мандрівки, казкові ельдорадо) Завітай до бібліотеки та виграй приз! (Додаток. Слайд № 3-10)

З впевненістю можемо стверджувати, що бібліотека – філіал № 19 сьогодні - це місце, де  безліч цікавих книжок, можна поспілкуватися з новими друзями та весело  і змістовно провести час.

 

Презентація книги А. Костецького "Пригоди славнозвісних книг"

 

В рамках години милосердя була підготовлена презентація присвячена птахам. Як вони виникли, птахи в літературі і пам"ятниках, птахи України.

 

Репортажі на місцевомц телебаченні, канал TTV

До Дня захисту дітей "З козачка в козаки"

 

Адреса власного сайту бібліотеки-філії - http://biblioteka-filiya19.edukit.kr.ua/