Людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це по милості Божій вдалося. Далеко не всім дано таке величезне досягнення і благовоління відчути мудрість своїх років.

Калейдоскоп добрих справ «Мистецтво жити повноцінно» відбувся у філії №18. Бібліотекарі підтримують своїх читачів поважного віку: книгоношення, допомога у виборі книг-онлайн, спілкування та арт-терапія.

Скидати з рахунків людину, яка досягла певного солідного віку абсолютно нелюдяно. Літній вік людини – зовсім не означає, що він вже на багато що не здатний, як раз навпаки, то що може літня людина, рідко здатний зробити більш молодий і мова зовсім не про сили і енергію, яка властива молодому поколінню, але про досвід і терпіння , наполегливість та здатність досягати поставлених завдань, ментальної гнучкості й толерантності, яка присутня в достатку у більшості літніх людей.

Бібліотекарі презентували книгу Луїзи Томсен Брітс «Мистецтво жити тут і зараз» (уміння перебувати у стані хьюге) https://f.ua/ua/alpina-pablisher/kniga-hygge-iskusstvo-jit-zdes-i-seychas-9785961464368.html