28 червня співробітники бібліотеки філії № 4 запропонували мешканцям прилеглих мікрорайонів відзначити одне з головних державних свят України, взявши участь у історичній ретроспективі «Конституція моєї Батьківщини», яка пройшла у двох локаціях: на прибібліотечному майданчику та у читальній залі. Бібліотекарі розповіли учасникам заходу про Основний Закон держави, про те, як «народжуються» закони, пояснили, що Конституція надає українцям рівні права, закріплює право кожного на повагу до його гідності, та з’ясували, як у одній книжці можуть враховуватися усі сфери життєдіяльності держави і людини.

Охочі взяли активну участь у бліц-вікторині «Моя країна – Україна!», питання якої були сховані у пелюстках соняху, та пограли у настільну гру «Подорожуємо Україною». І тут гравцям прийшли на поміч книги, запропоновані бібліотекарями, аби перевірити себе на знання історії, географії України, традицій нашого народу тощо.

До уваги користувачів у читальній залі бібліотеки розгорнулась  книжкова виставка-акцент «Конституція України: минуле і сьогодення», де була запропонована правознавча, історично-довідкова  література та інші видання, що відображають найважливіші історичні моменти конституційного процесу на складному і довгому шляху державотворення України. Також користувачі мали змогу переглянути відеофайл «28 червня – День конституції України». Бібліотекарі закликали читачів пишатися своєю державою, любити її, шанувати свій рід, не цуратися одне одного. Жити так, щоб принципи Конституції стали реаліями сьогодення.