Напередодні свята 8 березня бібліотека-філія №2 запросила своїх користувачів до спілкування в стилі хюге. Чай, кава, печиво, випічка та теплі розмови про все об’єднали охочих долучитися до бібліотечного НЕформату.

В атмосфері спокою і комфорту, задоволення від кави, солодощів, без змагань та суперечок (без політики), присутні насолоджувались моментом, мали можливість висловитися про книги, які сподобались, поділитись враженнями від прочитаного та отримати новинки літератури, огляд яких підготувала бібліотекар абонементу Наталя Синиця.

Користувач бібліотеки Надія Данилова розповіла про новинки Книжкового Клубу (в якому вона працює), що надійшли у продаж 2020 року. Читачі висловлювали свої побажання бачити деякі з них на полиці в бібліотеці.

Бібліотекарі представили книжкову виставку «Рецепти щастя. Протипоказань немає»,  де розташовані книги, періодичні видання про данське «хюге», шведське «лагом», познайомили з рекомендаційно-бібліографічним списком «Ковточок щастя, або все буде Хюге».

Бібліотечний НЕформат розповсюдився не тільки на форму заходу, але й на час проведення, та категорії учасників.

До нашої хюгешної атмосфери почали долучатися нові і нові користувачі, які завітали до бібліотеки цього дня. Посидіти з чашечкою кави біля каміну (навіть, якщо камін на  моніторі), перегорнути сторінки книги, що сподобалась, зайнятись цікавою справою мали можливість усі бажаючі.