Кожна книга місцевих авторів, яка виходить друком - це приємна подія. А кожна зустріч з автором надрукованої книги-це теплота спілкування, радість від занурення у цілющі джерела написаного, це єднає усіх, хто прагне до творчих пошуків.

25 лютого 2020 року в Центральній міській бібліотеці імені Володимира Панченка відбулася презентація книги «Лузер» місцевої письменниці Наталії Смирнової.

Книгу видано в рамках програми розвитку культури і туризму міської ради міста Кропивницького,започаткованої мером міста Андрієм Райковичем за кошти міського бюджету видавництвом «Імекс-ЛТД». Присутні гості начальник Управління культури і туризму міської ради Анна Назарець та директор видавництва Імекс-ЛТД Тамара Саміляк розповіли про шлях книги від рукопису до видання. Яскраву обкладинку видання створив місцевий художник Андрій Надєждін.

Ця книга є переможцем Міжнародного мультимистецького конкурсу «Молода КороНація»-2019 у номінації «Оповідання для середнього шкільного віку».

У творчої людини є велике щастя-це народження нового твору. Тоді прискорено б’ється серце, душу переповнюють незвичні хвилювання, зникає весь світ, і думки шикуються в рядки. Звідки вони беруться? Хто їх надиктовує? Як дізнатись? На ці питання дала відповіді пані Наталія, вона активно спілкувалася з гостями презентації,а присутні могли придбати книги і підписати їх у автора.