День Героїв Небесної Сотні. Цей день відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».
Саме в ці дні під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Майдану. Наступного дня, 21 лютого 2014 року, офіційна влада України юридично визнала жертвами загиблих мітингувальників Майдану.

20 лютого колектив бібліотеки-філії №14 разом з учнями старших класів провели  годину-реквієм: "Вшануй хвилиною мовчання Вкраїно, тих, що полягли." Присутні почули розповідь про події в Україні, початку ХХІ століття, Євромайдану 2013-2014 років. Про українців, які боролись за честь, за волю і за свою Батьківщину, які полягли під час кривавих сутичок на Майдані, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України. Чернецька Оксана провела огляд виставки: «Великі жертви твої Україно»