У Центральній міській бібліотеці відбулася навчальна майстерня флікерів для бібліотекарів. Головна мета – популяризація використання світловідбивних елементів серед вразливих категорій пішоходів та велосипедистів. Двадцять бібліотекарів двадцяти філій системи навчалися створювали флікери (світловідбивні брелки), щоб наприкінці лютого провести для своїх користувачів подібні майстерні. Бібліотекарі створювали "фірмові кропивницькі лапки", які можна прикріпити до сумки чи наплічника.

Під час заходу Оксана Білоброва (начальник відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Кіровоградській області) розповіла про важливість світловідбивних елементів на одязі, що запобігають аварійним ситуаціям за участі пішоходів. Свій проєкт «Безпека для малюків» презентувала Обласна дитяча бібліотека ім.Т.Шевченка, який втілює за підтримки Програми "Активні громадяни" Британської ради в Україні" у партнерстві з Агенцією сталого розвитку "Хмарочос".

Ця безпекова "Бібліотекарі - амбасадори безпеки" є складовою Програми підвищення безпекової культури пішоходів та велосипедистів "Будь видимим", яку впроваджує Агенція сталого розвитку "Хмарочос" у партнерстві з Патрульної поліцією Кіровоградської області, Ювенальною превенцією Кіровоградської області.