Конкурс фотографій «Ми і книга» започатковано Кіровоградською МЦБС.

Конкурс відкритий, до участі запрошуються бібліотекарі МЦБС та читачі філій, незалежно від віку, місця проживання і роду занять.

Мета конкурсу: Привернути увагу до читання, книги і бібліотеки..

Завдання: Створити цикл фотографій про бібліотеки, книги  і їх читачів, про бібліотекарів. Можуть бути представлені знімки в різних жанрах фотографії: репортерські, постановочні, інтер'єрні, і т. п. Вітаються фотоспостереження  професіоналів книжкової справи. Найкращі роботи планується оформити вигляді «мандруючої виставки», яка демонструватиметься протягом року в бібліотеках – учасницях проекту, а також на інших виставкових майданчиках.

Оцінюється: Художня якість фотографій, інформативність матеріалу і його публіцистична значимість.

Регламент конкурсу: Конкурс стартує 1 січня 2011 року і проходить безперервно протягом 8 місяців. Переможці будуть оголошені під час святкування Всеукраїнського  дня бібліотек.

Конкурсні роботи будуть публікуватися відразу по надходженню на web-сайті МЦБС.

Номінації:

  • У бібліотеці
  • Мої друзі та їх улюблені книги
  • Образ чоловіків у книжковому просторі
  • Перша книжка малюка

Нагороди конкурсу: Переможці будуть нагороджені Дипломами і пам'ятними призами. Найкращі роботи, за погодженням з авторами, буде використано для створення плакатів, листівок, закладок, пам'яток і т. п., які сприяють розвитку книжкової культури.

Журі: Щомісяця голосування відвідувачів web-сайта бібліотеки визначає імена переможців проміжних етапів. Для об'єктивності цього голосування вводяться спеціальні паролі.

Які роботи будуть запрошено до участі у  підсумковій  виставці, визначається  в результаті голосування професійного журі,  що складатиметься з фотографів, мистецтвознавців і бібліотекарів.

Форма подачі матеріалу і інформація про конкурсанта: На конкурс від одного заявника приймається не більше п'яти робіт. У електронному вигляді розмір зображень в межах 800 на 800 пікселів. (Не треба надсилати величезні зображення, зменшити будь-яке зображення можна у графічних редакторах).Супроводжувати  зображення має хоча б мінімальний текст про те, що саме на них представлено, якщо це інтер'єрна чи документальна фотографія. Сюжетні фотографії за бажанням автора можуть супроводжуватися назвами. Роботи на конкурс приймаються до 1 вересня 2011 року в електронному вигляді.