28 вересня 2011 року, напередодні Всеукраїнського Дня бібліотек, 14 бібліотек Кіровоградської МЦБС об11 годині одночасно в різних куточках міста розпочали лібмоб "Як пройти до бібліотеки?»

Бібліотекарі вийшли «в народ»: група мобберів (бібліотекарі і волонтери) на вулицях міста ставили випадковим перехожим просте запитання: «Як пройти до бібліотеки?».

Працівники центральної міської бібліотеки розпочали акцію на площі перед мерією. Перехожі могли побачити мобільну групу бібліотекарів, одягнених в білі футболки з фотографією центральної міської бібліотеки. Дехто, поспішаючи, не звертав уваги, а той, хто зацікавився, підходив і відповідав на запитання. Це були депутати і пенсіонери, домогосподарки і спортсмени, військовослужбовці і навіть популярні актори. Нагородою за вірну відповідь були смайлик і сувеніри з логотипом бібліотеки , а незнаючим – інформація та запрошення до книгозбірні.

Акція філії №21 розпочалася флешмобом за участю казкових персонажів.

Гарно попрацювали моббери філії №5.

Було опитано понад 800 перехожих.

Поспілкувавшись з людьми, бібліотекарі залишилися задоволені - книгозбірні знають і люблять. Акція показала, що близько 70% мешканців міста знають про наші бібліотеки. Хто не знав - той дізнався, отримавши візитки. Це наші потенційні читачі. Знавці отримали смайлики, повітряні кульки, запрошення на безкоштовний Інтернет. Перехожі посміхалися, дякували, обіцяли завітати до бібліотеки.