Квітку мрій створили разом із малечею селища Гірничого працівники місцевої бібліотеки №15. Вони влаштували чудове свято "Країна мрій". Діти відгадували загадки казкових героїв, впізнавали епізоди зі знайомих казок. Кожен приклеїв кольорову пелюсточку на "Квітку мрій" і проголосив свою заповітну мрію. Свої кольорові фантазії діти відобразили також у малюнках на асфальті.

 

 

Світлячки у гостях. Загін "Світлячки" літнього табору школи №33 з Масляниківки побував на екскурсії в селищі Гірничому. Зайшли третьокласники і в бібліотеку №15. Було цікаве спілкування, знайомство з роботами майстрині-вишивальниці Валентини Дробишевської та невеличкий концерт.

Правду про куріння розповіли у бібліотеці №4 вихованцям літнього табору школи №32 та станції юних техніків. У рамках інформаційного дня "Історія куріння та протидії йому" бібліотекарі провели виховну годину "Скажемо курінню – ні!", міні-тренінг "Куріння чи здоров'я – обирайте самі", обговорили пам'ятку "Щоб покинути палити", продемонстрували фільм "Правда про куріння". (Світлана Кудря, завідувачка філії №4)

Знайти скарб запропонувала своїм читачам бібліотека №21. Ідею фут-квесту "Бібліотечний скарб" підтримали у школі №19. На гру вийшли відразу майже вісімдесят учасників. Розшифровували слова, знаходили відповіді в енциклопедіях і словниках, уміло виконували спортивні вправи. Основна мета гри досягнута: активний відпочинок був поєднаний з набуттям нових знань.(Вікторія Пічкуренко, завідувачка бібліотеки №21).

Солодкі призи за правильні відповіді отримували учасники свята "Хай завжди буду я". Влаштували його з вихованцями ДЮК "Гірник" працівники бібліотеки №8. Були цікаві вікторини, конкурси, ігри та малюнки на асфальті. (Бібліотекарка Олена Кравченко).

Наше місто. – 2013. – 6 червня. – с.14.