До читання можна заохочувати і так!

 

Минулого тижня Кіровоградська міська централізована бібліотечна система провела бібліотечний велоквест, присвячений бібліотекам-переможцям (№№2,11,15,18,19) п'ятого раунду програми "Бібліоміст" (нагадаємо , що завдяки цій перемозі наші бібліотеки отримають нове комп'ютерне обладнання).

У цьому квесті – спортивно-інтелектуальному змаганні взяли участь бібліотекарі, а також велосипедисти клубу "Юний спортсмен", що діє при бібліотеці-філії №14 МЦБС. Завдання акції полягало в тіснішому гуртуванні бібліотекарів, читачів, любителів книг і велосипедів, розповіді про досягнення кіровоградських бібліотекарів у програмі "Бібліоміст", популяризації здорового способу життя серед молоді. Ідею цю наші працівники книгозбірень запозичили в польських колег, які проводять бібліотечні веломарафони з 2010 року.

Учасники велоквесту отримали пакет з необхідними для виконання завдань речами, мапу квестової зони з відміченими зупинками.

Вони відповідали на запитання, пов'язані з літературним краєзнавством та виконували завдання координаторів-бібліотекарів, які супроводжували команду велосипедистів. Під час цієї акції відбувалися також флешмоби та культурно-розважальні заходи.

Вечірня газета. – 2013. – 24 травня. – с.12.