Щороку в травні

 

ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за перемогу в найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 років. Не щезне з пам'яті людської, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами.

Для фронтовиків, учасників Великої Вітчизняної війни,бібліотека-філія №7, колектив Масляниківського БК провели свято "Ніхто не забутий, ніщо не забуто". Жителі трьох мікрорайонів – Арнаутового, Масляниківки та Никанорівки прийшли на нього.

Велику підтримку в організації свята надав депутат міської ради Вадим Дрига. Він привітав фронтовиків, учасників Великої Вітчизняної війни зі святом, вручив пам'ятні подарунки, стрічки з написом "Учасник Великої Вітчизняної війни" та квіти. А колектив художньої самодіяльності Масляниківського БК під керівництвом художнього керівника Оксани Ворони подарував гостям чудовий концерт.

Вадим Вікторович подбав, щоб кожен присутній скуштував солдатську кашу і випив фронтових 100 грамів. А діти завдяки депутату досхочу поласували солодкою ватою.

Зі сльозами на очах підходили учасники Великої Вітчизняної війни до Вадима Дриги та дякували йому за свято. Потім Вадим Вікторович відвідав учасників бойових дій, які не змогли прийти на свято. І кожен з них одержав пам'ятний подарунок і квіти.

Лариса Бардакова, завідуюча бібліотекою-філією №7

Вечірня газета. – 2013. – 17 травня. – с.3.