І пісня звучить фронтова…

 

68 років віддаляють нас від Дня Перемоги. Не щезне з пам'яті людської, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу. Вшановуючи світлу пам'ять тих, хто ціною свого життя захищав людство від фашизму, ми звертаємо свої вдячні погляди на ветеранів війни.

9 травня колекти бібліотеки-філії №10 Кіровоградської централізованої бібліотечної системи провів вуличну акцію для жителів мікрорайону Завадівка – зустріч з ветеранами: "І пісня звучить фронтова". Захід проводився за сприяння квартального комітету №1 (голова Олександр Неділько), первинної ветеранської організації мікрорайону на чолі з Ніною Неділько, педагогічного та учнівського колективу ЗШ №12, самодіяльного аматорського гурту "Берегиня" під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Бориса Притули.

Для ветеранів було організоване яскраве дійство, де звучали пісні часів війни, декламувалися вірші прогероїзм нашого народу. Оформлені виставки: "Сповідь солдатських сердець", "Немеркнуче світло великого подвигу".

З вітальним словом виступили учні школи Анастасія Чумаченко, Юлія Рачинська, Максим Мартенцов, Яніна Вінічук, Заріна Французан, Христина Коваль, Мадіна Осінцева, Вікторія Гурба та інші. А виконання пісень гуртом з "Берегинею" зачіпало найчутливіші струни душі, на очах бриніли сльози. Скуштували й страви з польової кухні. Закінчився захід врученням квітів та подарунків ветеранам.

Наталія Анісімова

Кіровоградська правда. – 2013. – 14 травня. – с.7.