Вдячні нашим читачам

 

Бібліотека-філія відсвяткувала свій 35-річний ювілей. Сьогодні це технічно укомплектований інформаційний центр, який відкриває своїм читачам як віртуальні, так і книжкові простори. Нині бібліотека має інтернет-центр, три комп'ютери, під'єднані до всесвітньої мережі Інтернет, в приміщенні діє WI-FI.

Наша бібліотека – це центр відпочинку, духовності та інформації, це плідна співпраця з літературномистецьким клубом "Євшан", творчим об'єднанням "Парус", громадською організацією Єлисаветградський узвіз. Наші користувачі – 2250 осіб,наші друзі та партнери – школа №22, музична школа №4, дитячий виховний заклад №69 "Кристалик", СЮТ.

Колектив бібліотеки гордий тим, що має дуже багато друзів серед талановитих творчих людей нашого міста. Серед них дует "Тембр" – керівник Анатолій Чечель, який пише вірші та музику. Ансамбль "Любисток" – жителі мікрорайону не раз слухали пісні у його виконанні. Дует "Доля" – Павло Гарбар та Валентина Захарова, часті гості клубу "Євшан". Поети Антоніна Царук, Олена Надутенко, Надія Савицька, Людмила Солодова, Дмитро Литвинюк, Лариса Кокіна, Катерина Рибченко, Микола Левандовський, Микола Бутенко (наш земляк, проживає в Санкт-Петербурзі та є другом нашої бібліотеки). Ми щиро вдячні майстрам своєї справи, виставки яких проводились в стінах бібліотеки. Це Ірина Гоєнко, Ірина Шестакова, Віктор Луганщук, Емма Варивода, Валентина Орловська, Віра Залізняк.

Ми вдячні всім, хто взяв участь у святкуванні нашого ювілею. Здоров'я вам, наснаги, творчих злетів і хороших друзів.

Катерина Натальченко, завідувачка бібліотеки №15

Наше місто. – 2013. – 9 травня. – с.4.