Наші книгозбірні – найпросунутіші!

 

25 квітня програма "Бібліоміст" визначила групу українських публічних бібліотек, що пройшли відкритий конкурсний відбір і стали переможцями. Ними є й кілька кіровоградських книгозбірень!

У січні бібліотеки-філії №№2.11,15,18,19 Кіровоградської міської централізованої бібліотечної системи (КМЦБС) взяли участь у п'ятому раунді конкурсу з організації нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету, започаткованого Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів у межах програми "Бібліоміст".

До участі в цьому раунді конкурсу долучилися районні та міські бібліотечні системи та бібліотеки, які перемогли за результатами першого, другого і третього раундів цього ж конкурсу, ефективно впроваджують інноваційні бібліотечні послуги, а також змогли залучити необхідне співфінансування.

Названі вище бібліотеки-філії МЦБС отримають комп'ютерне обладнання та ліцензійне програмне забезпечення (десять комп'ютерів з ліцензійним програмним забезпеченням, багатофункціональні пристрої, маршрутизатори) до кінця нинішнього року.

Вечірня газета. – 2013. – 8 травня. – с.11.