Малювали аромат кави

 

Як намалювати аромат кави та смак шоколаду? Про це йшла розмова із самобутньою художницею, вчителькою Оленою Шпаченко на вечорі сімейного читання у бібліотеки-філії №5.

Читачі розпитували гостю про її шлях у професію, хобі, мистецькі вподобання та творчі плани. Літературно-мистецька вікторина "Барви веселки" підготувала присутніх до майстер-класу, на якому вчились малювати та освідчувались у коханні один одному і рідному місту олівцем і пензлем.

Наша бібліотека сьогодні є осередком відродження родинних традицій, особливо традицій сімейного читання. Родинне читання має унікальні властивості, які здатні створити теплу родинну атмосферу і допомогти в успішному навчанні. Януш Корчак казав: "Тільки там, де читають батьки, там зростає дитина, яка читає". Понад 20 років, з покоління в покоління нашими читачами є родини Шпаченків, Аршиників, Лісових, Нестеренків, Богачук, Босонченків.

На вечір зібралося кілька родин. Велася розмова про улюблені літературні та музичні твори. Гості бібліотеки достойно оцінили роботу щойно створеного мистецького дуету у складі Сергія Бабенка та Миколи Лісовенка "Шоколад для жінок".

На завершення пані Олена вибрала кращі з шоколадно-кавових малюнків та провела майстер- клас, як намалювати аромат кави. Найбільше похвал дісталося наймолодшому художнику – першокласнику Саші Лісовому. Мама і дідусь пишаються його творами.

Читачі пригощалися солодощами, приготованими для них гостинними бібліотекарями.

Світлана Котлярова, завідувачка бібліотеки №5

Наше місто. – 2013. – 4 квітня. – с.3.