"Безсмертний дотик до душі" від поетів "Паруса"

 У бібліотеці-філії №15, що в селищі Гірничому в Кіровограді, відбулася презентація поетичної збірки "Десять лет под "Парусом". Книга побачила світ торік у видавництві "Поліграфічні послуги".

До збірки увійшли твори кіровоградських поетів, членів літературного об"єднання "Парус" Євгенії Меньшикової, Миколи Левандовського, Миколи Барабулі, Лариси Кокіної, Миколи Ільїна, Катерини Рибченко, Олени Надутенко, Анатолія Курганського, Анатолія Чечеля та інших.

Поети, прозаїки, драматурги пишуть, творять, вкладають частинку власної душі у свої твори, а завдання бібліотечних працівників – прорекламувати їх, донести написані рядки до сердець наших користувачів. Якою б хорошою книга не була, але коли вона не знайшла свого поціновувача, то і вкладена в неї праця не дасть плодів.

Зустріч у бібліотеці видалася надзвичайно цікавою і змістовною, її учасниками були завідувачі бібліотек-філій міської централізованої бібліотечної системи. Ансамбль "Любисток" виконував романси на слова Лариси Кокіної, Євгенії Меньшикової та Анатолія Чечеля. Цього дня ми не раз пересвідчилися в правдивості слів Ліни Костенко:

Поезія – це завжди неповторність,

Якийсь безсмертний дотик до душі.

  

Катерина Натальченко, завідувач бібліотеки-філії №15 

Вечірня газета. – 2011. – 18 березня. –с.8.