Дитяча душа – чиста та відкрита, вона вбирає в себе миттєво все, що її торкається. І якщо поряд із дитиною мудрі дорослі, вони повинні допомогти відкрити для неї світ прекрасного, заповнити її душу теплом і любов"ю.

 

Вже вкотре вчителька початкових класів Алла Сергіївна Мала спільно із працівниками бібліотеки збирає в одне коло дітей свого класу, їх батьків, бабусь та дідусів. Так було і цього року вихідного лютневого дня.

Для першокласників це було справжнім святом, бо всі вони аж сіяли. Та й не дивно, адже прийшли діти зі своїми рідними, а так буває не часто.

Родинне свято 1А класу пройшло у дійсно родинній атмосфері: учні присвячували своїм рідним віршики, разом з батьками виконували концертні номери, співали разом з учителькою, розгадували загадки, відповідали на цікаві питання. Тата й мами із зав"язаними очима вгадували серед усіх учнів лише по руках свою дитину.

Завідуюча бібліотекою Катерина Семенівна Натальченко ознайомила родини із новинками літератури, поставила всім за приклад тих, хто цікавиться книгами й читає разом із дітьми. Також вона зачитала, а потім роздала дорослим звернення "Почуйте серцем голос вашої дитини", яке нікого не залишило байдужим.

Все відбувалося зворушливо, що у декого на очах з"являлися сльози.

Наприкінець свята Алла Сергіївна подарувала учням фотоальбоми і попросила наповнити їх до закінчення початкової школи родинними фото.

Бабуся Михайлика Стаха спекла з нагоди свята чудовий коровай, який для дітей розрізали на шматочки, а ті його дружно з"їли.

Ось так народжуються добрі, дружні відносини між дитиною та рідними, між школою та родиною.

В.О. Шевченко, член батьківського колективу 1А

Alma Mater. – 2011. - №4. – с.11