Поезії паростки зелені

 

У бібліотеці-філії Кіровоградської міської централізованої бібліотечної системи №6 імені Юрія Гагаріна в літературно-поетичному клубі "Чайка" вже близько п"яти років збираються поети-початківці для спілкування та набуття літературного досвіду. Не обминають клуб і вже маститі поети.

На засіданнях клубу молодь ознайомлюють із власним творчим доробком відомі майстри слова О. Кердіваренко, М. Ільїна, А.Козаков та інші. На кожній зустрічі вихованці клубу обговорюють нові поезії, грають в інтелектуальні та літературні ігри, знайомляться з новими його членами та спілкуються на актуальні теми. Усім молодим поетам, як і кожній людині, властиві сумніви й розчарування, постійний творчий пошук та життєві негаразди. Усього цього вони не уникають у своїй творчості.

До збірок поезій "Мы все из колыбели с названьем светлым – Русь" та "Счастье? Жить!", виданих торік у Санкт-Петербурзі, увійшли й вірші членів клубу "Чайка". Це свідчить про широку зацікавленість любителів красного слова творчістю кіровоградців. Кажуть, що особистість розкривається в колективі однодумців. Якщо людина талановита, то вона талановита у всьому. Яскравим підтвердженням цього вислову є діяльність вихованців нашого клубу "Чайка", які пишуть вірші, складають на них музику, гарно співають і малюють. Людина – єдина істота на нашій планеті, здатна мислити і творити. Тож є сенс озирнутися навколо і побачити світ очима людини-митця.

 

Олена Шовенко, завідувач бібліотеки-філії №6

Вечірня газета. – 2011. – 1 квітня. – с.8.