Книга вчить, як на світі жить!

 

Другий етап конкурсу дитячого читання "Найкращий читач України – 2011" пройшов у Кіровоградській міській центральній бібліотеці для дітей.

Сьомий рік поспіль збираються найпалкіші прихильники книги – ті, хто ставиться до читання серйозно, відповідально – щоб позмагатися за титул "Найкращий читач міста" серед учнів 6-7 класів. Для свого представлення учасники конкурсу використовували різні форми, проявляючи при цьому креативність та артистизм: вони співали, танцювали, грали на народних інструментах, презентували художні роботи, вироби ужиткового мистецтва.

Кожен з них розповідав про свої літературні уподобання, намагаючись довести, що його улюблена книга – справді найкраща у світі. Брав участь у грі-тестуванні "Інтелектуальний калейдоскоп", яка допомогла визначити глибину знань кожного, то в конкурсі "Книгоманія", перемогу в якому можна здобути лише завдяки систематичному читанню.

Перед початком конкурсу його учасники представили на розгляд журі щоденники прочитаних книг – грамотно оформлені й цікаво ілюстровані. Нелегко було журі обрати переможців. Та все ж конкурс є конкурсом. Найкращими читачами стали: учениця шостого класу гімназії №9 Іванна Раца та учениця сьомого класу ЗОШ №12 читачка бібліотеки-філії №10 Дар"я Застригіна. Усі учасники конкурсу отримали грамоти, дипломи й книжки в дарунок. Святковий настрій конкурсантів підтримували урочисто прикрашений зал центральної бібліотеки для дітей, музичні привітання від вихованців дошкільного закладу "Калинка" та клубу "Імідж" обласного дитячо-юнацького центру. Попереду в Іванни Раца та Дар"ї Застригіної – обласний етап конкурсу "Найкращий читач України – 2011". Тож бажаємо їм нових успіхів!

 

Тамара Ушацька, заступник директора із роботи з дітьми,

Тетяна Громадська, завідувач відділу обслуговування

Вечірня газета. – 2011. – 1 квітня. – с.8.