Свято Водохреща, або Богоявлення завершує зимовий цикл свят, які є найбільш популярними й очікуваними в народі. Особливо їх люблять діти. Тож не дивно, що кіровоградська міська центральна бібліотека для дітей підготувала цікаву пізнавально-розважальну програму для своїх юних читачів.

 

На новорічному ляльковому рандеву дітей запрошували до святкового хороводу казкові герої : Червона Шапочка, Снігова Королева, Буратіно, Звіздар. Веселі ігри, вікторини, хороводи допомогли малюкам зануритися в чарівну атмосферу свята. На розважальну програму "Новорічні ритми" прийшли не лише читачі, а й інші мешканці мікрорайону, які виявили бажання влитися в дружну читацьку сім"ю книгозбірні.

Вихованці керівника музичного гуртка дитячо-юнацького клубу "Мрія" Тетяни Третяк, постійного партнера нашої книгозбірні, гарно виконали обрядові пісні, закликаючи всі добрі справи та події в новий рік. Цукерки й слова подяки були їм винагородою за добрі вітання.

Оформлена в бібліотеці книжкова виставка "Калейдоскоп різдвяних свят" прислужилася всім, хто бажав більше дізнатися про традиції святкування різдвяних свят – від Щедрого вечора до Водохреща.

 

Тамара Ушацька, завідувач міської центрально бібліотеки для дітей 

Вечірня газета.- 2011. – 28 січня – с.8