Родина – це найдорожче для кожної людини почуття. "З родини починається життя людини", - гласить народна мудрість. Тут людина робить перші кроки, звідси вона виходить у широкий світ. У сім"ї вона навчається любові та добра, у сім"ї вчиться шанувати свій рід, землю.

 

У своїй роботі ми, бібліотекарі філії №4 міської централізованої бібліотечної системи, постійно звертаємося до теми сімейного виховання. На своїх заходах намагаємося донести до наших юних читачів роль і значення сім'ї в житті кожної людини та всієї держави в цілому, організовуємо обговорення стосунків між батьками й дітьми в сучасній сім"ї.

Наприкінці січня в читальному залі нашої книгозбірні відбувся конкурс дитячих малюнків "Я пишаюся своєю родиною". На початку заходу відбулася виховна година "Наш рід", на якій працівники бібліотеки звернули увагу дітей на важливість знання їхнього родоводу, історії їхньої родини. Присутні розповідали, що саме вони знають про своїх предків цікаві родинні історії. У конкурсі взяли участь учні 7-В класу ЗОШ №32, а в журі були самі учасники та їхні однокласники. Після підбиття підсумків конкурсу його переможці отримали призи, інші учасники – заохочувальні сувеніри, а всі присутні – ласощі. Дякуємо дітям, які відгукнулися на наше прохання й надали свої малюнки на конкурс. Це – Ліза Єдельніна, Тетяна Гривенко, Артем Саченко, Влад Нікіфоров, Настя Дерев"янко, Ельвіра Руденко, Поліна Одуд, Марина Шаповалова.

 

Світлана Кудря, завідувач бібліотеки-філії №4 МЦБС

Вечірня газета. – 2011. – 11 лютого. – с.8.