Подаруй бібліотеці книгу, підручник!

 

На початку нинішнього року бібліотека-філія №18 сімейного читання Кіровоградської міської централізованої бібліотечної системи (101-й мікрорайон, вулиця Генерала Жадова, 7) розпочала акцію "Подаруй бібліотеці книгу, підручник!".

Бібліотеки міста завжди раді прийняти в дарунок художню, навчальну та іншу літературу. Тож, якщо у вас вдома лежать непотрібні вам зараз книги та підручники, приносьте їх у книгозбірні : вони можуть бути потрібними іншим людям. Адже фонди публічних бібліотек застарівають, а поповнити їх новою літературою складно : щойно видана книга коштує щонайменше 40-50, а то й 100 гривень. Тому ми й розпочали акцію "Подаруй бібліотеці книгу, підручник!". Нам приємно, що на цей заклик відгукнулися не лише наші читачі – мешканці 101-го мікрорайону. Не залишився осторонь і депутат Кіровоградської міської ради від нашого 101-го мікрорайону Олександр Прокоф"єв, який подарував нам виставку-вітрину та 26 нових дитячих книг для сімейного читання.

Виставка літератури, яку дарують книгозбірні, постійно поповнюється. Колектив бібліотеки та її читачі вдячні Ользі Зейферт, Світлані Дейкун, Марії Варакуті, Ярославові Плугатару, Олені Шелін та багатьом іншим кіровоградцям за участь в акції. Особлива подяка – письменникові Олексію Кононенку, який подарував нашій книгозбірні багато своїх книг. Тепер очікуємо від нього примірник міфологічного словника, який Олексій Анатолійович готує до випуску. Робіть добро, даруйте книги!

 

Віра Резніченко, завідувачка бібліотеки-філії №18 сімейного читання

Вечірня газета. – 2011. – 21 січня. –с.8.