Власні відео

Літній читальний зал "Бібліотека під парасолькою"

21.06.2019 12:26

Проект «Інноваційні послуги громаді» започатковано Міською централізованою бібліотечною системою міста Кропивницького з метою розширення бібліотечних послуг, наближення їх безпосередньо до жителів, розвиток соціального партнерства, створення бібліотеки під відкритим небом.

Задум спрямований на вирішення соціальної проблеми: згуртування громади, надання жителям міста майданчика для спілкування з владою,  створення громадського простору, де жителі міста зможуть сховатися влітку від спеки, посидіти з улюбленою книгою на свіжому повітрі чи обговорити якісь новини; залучення нечитаючого населення до бібліотеки.

До вирішення цих завдань задіяні всі бібліотеки МЦБС та соціальні партнери.

Ми прагнемо створити простір не тільки для відпочинку, але і для діалогу з владою та спільних дій, де головну роль відведено комунікації. Суть реалізації проекту полягає у створенні затишної, комфортної та безпечної зони спілкування та покращенні якості життя громади міста в цілому.

Проект передбачає створення публічного простору загальною площею 150 квадратних метрів з зоною WI-FI, ігровою зоною та безпосередньо літнім читальним залом. Він працює для всіх, надає  послуги безкоштовно. Люди з фізичними обмеженнями не будуть мати жодних перешкод: ні бордюрів, ні сходинок.

Запрошуємо всіх бажаючих!

 

Перехресні стежки

31.05.2016 15:14

Буктрейлер до книги Івана Франка "Перехресні стежки"

 

Велопарад літературних героїв

   

Буктрейлер до книги К.Р. Сафона "Тінь вітру"

 

   

Страница 1 из 2