Коли депутат оглядав оком дбайливого хазяїна своє рідне місто, вразив його злиденний стан і жахливий вигляд бібліотеки-філії № 7 Кіровоградської МЦБС. Вона, бідненька, (їй вже сто років!) була схожа на стару обшарпану шевченківську хату. І депутат зразу сказав: «Ми цю бібліотеку зробимо однією з кращих у місті». Коли міська влада, оглянувши бібліотеку до ремонту, хотіла її закрити, і тут він, як справжній чарівник прийшов на допомогу. Бібліотека працює, радує читачів, закликає до книги.

Це – депутат Кіровоградської міської ради – Дрига Вадим Вікторович, який багато добрих справ зробив для бібліотеки. За власні кошти він зробив у приміщенні філії №7 капітальний ремонт. Бібліотеку тепер не впізнати! Сучасна – справжній інтелект-центр для жителів мікрорайону. І ремонт зробив депутат не тільки всередині, а і зовні, поміняв вікна, паркан. І дах бібліотеки тепер не протікає – Вадим Вікторович організував і ремонт даху. Він надає і транспорт, коли треба щось привезти. «Ми ніколи не чули від нього слова «Ні!», – розповідає завідуюча Бардакова Л. Ф.

Історія оновлення цієї бібліотеки схожа на казку «Попелюшка», де у ролі бідної дівчинки – бібліотека, а депутат Вадим Вікторович Дрига – казкова фея. Він часто відвідує масові заходи бібліотеки, тут же проводить прийом виборців – ближче до громади, до людей.

Бібліотека-філія №5, де працює Публічний центр регіональної інформації, активно співпрацює зі своїм депутатом, який допомагає закладу і завжди радо відгукується на прохання про допомогу.  Завідуюча бібліотекою-філією № 5 Котлярова С.О. розповіла про співпрацю з депутатом Полонським І. О., який зробив ремонт у бібліотеці. На фото можна побачити, якою гарною вона стала після ремонту.

Про виступ завідуючої бібліотеки-філії № 5 читайте у блозі Української бібліотечної асоціації  Зв’язки з громадськістю (PR), бібліотека та ПДГ

Активна громадянська позиція бібліотеки, творчий підхід її керівництва та керівництва Кіровоградської МЦБС сприяли тому, що були виділені кошти на ремонт приміщення за програмою «Центральний регіон».

Бібліотека-філія №19 активно співпрацює з їх депутатом Л. Онул, яка допомагає і підтримує. У травні – червні в Кіровоградській МЦБС відбувалася велика акція «Життя в стилі ВЕЛО», що охопила не тільки бібліотеки – переможці в конкурсі Бібліомоста, а і інші філії. На святі у бібліотеці-філії № 19 перед громадськістю виступала не лише директор бібліотеки, а і помічник депутата, що сприяло зміцненню творчої співпраці бібліотеки як з громадою (на святі були присутні понад 270 жителів мікрорайону), так і співпраці бібліотеки з депутатським корпусом.

На честь перемоги у конкурсі Бібліомоста філія отримала подарунок від депутата – акустичну систему. Про це була опублікована стаття у блозі «Бібліодиванчик» за 17. 05. 2013

Допомога депутата http://bibliodivanchik.blogspot.com/2013/05/blog-post_17.html