«ІНКУБАТОР» – це освітня платформа з фінансової грамотності для дітей, підлітків та молоді. Ініціаторами проєкту є Агенція сталого розвитку «Хмарочос» та Міська централізована бібліотечна система міста Кропивницького.

Через цікаві фінансові ігри учасники та учасниці познайомляться з основами фінансової грамотності, розвиватимуть підприємницькі навички та лідерство, навчаться працювати в команді та спробують втілити спільні ідеї. Крім ігрових сесій в межах проєкту заплановані пізнавальні зустрічі на теми фінансової грамотності, розробки ідей та прототипів для соціального підприємництва, підготовки проєктних заявок на грантову підтримку.

Програма «ІНКУБАТОРА» є водночас профорієнтаційною, адже допомагатиме зрозуміти учасникам та учасницям свої сильні сторони, визначитися з напрямком майбутньої професії та розвивати свій підприємницький хист.

Запрошуємо на ігри-тренінги дітей, підлітків та молодь Кропивницького, зокрема і з категорії внутрішньо переміщених осіб.

Слідкуйте за анонсами в телеграм-каналі ІНКУБАТОРА https://t.me/+xWIEnPdwozo5ZjIy та на сторінках Агенції сталого розвитку «Хмарочос» та МЦБС міста Кропивницький в соціальних мережах.

Додаткова опція – запрошуйте майстрів гри проєкту в свій заклад. Для цього необхідно подати просту заявку: https://forms.gle/rB5tNveqaJCQzX4Q6 і ми з вами зв’яжемося!