11 лютого 2020 -  День безпечного Інтернету

Наприкінці XX та на початку XXI ст.. особливо важливого значення набуває інформація. Усе частіше нам потрібно володіти швидкими й точними даними про предмет діяльності. При чому своєчасність отримання потрібної інформації стає надзвичайно важливою. У цей час найбільш зручним способом одержання й передачі різноманітної інформації є використання всесвітньої комп’ютерної мережі Інтернет.

В Інтернеті є,  звичайно ж, своя небезпека. Сьогодні не має засобів впізнання особи, з якою спілкуєшся, тому важко перевірити інформацію, щодо співрозмовника. Є дуже багато випадків коли себе видають за інших, приписуючи собі гарну зовнішність, риси характеру тощо. Інтернет використовують шахраї, які вимагають гроші і таке інше.

В цей день в бібліотеці – філії № 7 провели інтерактивний урок-гру «З чого починається безпечний Інтернет», годину спілкування «Створюй, спілкуйся та поважай. Кращий Інтернет починається з тобою» та перегляд відеоролика про безпечний Інтернет. В підсумку заходу відвідувачі зрозуміли, що в Інтернеті не бажано розміщувати персональну інформацію і завжди треба поводитись у мережі так, як би ви хотіли, щоб поводились з вами.