1 лютого стартував відбірковий етап Конкурсу дитячого читання „Найкращий читач України – 2011”. Співорганізатором заходу виступає Міністерство культури України.

Найкращі читачі України – 2011 визначаються під час проведення трьох етапів конкурсу, що проходить на базі обласних бібліотек для дітей, ЦБС для дітей та самостійних бібліотек (філій) для дітей, сільських бібліотек всіх населених пунктів України.

До участі у Конкурсі запрошені діти, віком 12-13 років.

Що потрібно зробити, щоб взяти участь у Конкурсі: прийти у свою дитячу чи сільську бібліотеку і розпитати бібліотекаря про Конкурс. У бібліотеці координатор конкурсу надасть всю необхідну інформацію та анкети для участі в Конкурсі.

Останній термін заповнення анкет учасника: залежить від дати проведення конкурсу у Вашій бібліотеці. З 1 до 18 лютого.

Як відбувається конкурс?

Конкурс проводиться в чотири етапи: 1-й етап (відбірковий) проводиться в дитячих і/або в сільських бібліотеках (філіях) всіх населених пунктів України; 2-й етап (міський/районний) проводиться в районних центрах, містах обласного підпорядкування, районах обласних центрів і столиці АР Крим м. Сімферополя, міст Києва, Львова та Севастополя; 3-й етап (обласний) проводиться в обласних центрах, столиці АР Крим м. Сімферополі, містах Києві, Львові та Севастополі; 4-й етап (підсумковий) проводиться у Львові під час Фестивалю дитячого читання «Книгоманія».

Переможці 1 і 2 етапів здобувають звання відповідно «Найкращий читач бібліотеки» і «Найкращий читач району/міста», а переможці 3 етапу - звання «Найкращий читач України» і нагороджуються головним призом – поїздкою до Львова на Фестиваль дитячого читання «Книгоманія». Загалом за роки проведення Конкурсу у Фестивалі взяло участь 523 переможці з усіх областей України, АР Крим, міст Львова, Києва та Севастополя.

Організатори Конкурсу: Громадська організація «Форум видавців», Національна бібліотека України для дітей, Асоціація працівників дитячих бібліотек, Українська бібліотечна асоціація, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів.

Співорганізатори: Міністерство культури України, Управління преси та інформації Львівської ОДА, Управління культури Львівської міської ради, Управління культури обласних держадміністрацій, Київської і Севастопольської МДА, МК АР Крим

Більше інформації на сайті «Форуму видавців»: http://www.bookforum.com.ua/knygomaniia