Не завжди помітні, але всім дуже потрібні…

 

Незадовго до Всеукраїнського дня бібліотек, який щорічно відзначають 30 вересня, у Кіровоградській міській раді відбувся із цього приводу врочистий захід.

Працівників міської централізованої бібліотечної системи (МЦБС), до якої входять два десятки міських книгозбірень, привітали з їхнім професійним святом заступник міського голови Вадим Дрига та начальник відділу культури і туризму міської ради Анна Назарець.

- Кіровоградські книгозбірні є сучасними інформаційними, культурними, освітніми закладами, які здійснюють вагомий внесок у розвиток українського громадянського суспільства, сприяють вихованню всебічно розвинутих, освічених громадян, - відзначив Вадим Дрига. – Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного…

- Наша бібліотечна система має немало творчих здобутків. Ми добре знані в Києві, здобуваємо перемоги в різноманітних конкурсах програми «Бібліоміст», плідно співпрацюємо з Українською бібліотечною асоціацією, - наголосила під час свого виступу директор МЦБС Світлана Тимків. – Кіровоградські бібліотеки-філії крокують у ногу з часом, вони мають якісне технічне оснащення, доступ до мережі Інтернет і власні веб-сайти…

Директори бібліотек-філій, що мають найкращі сайти й активно сприяють блогерській діяльності читачів, а також автори фільму «Життя у стилі вело» (розповідає про одну з акцій МЦБС) отримали цього дня подяки, грамоти і подарунки від міського відділу культури і туризму. А ще бібліотекарі підготували декілька відео презентацій про свою роботу. Святковий настрій у залі під час врочистого заходу їм створювали учні і викладачі музичних шкіл №№1 та 2.

Вечірня газета. – 2013. – 4 жовтня. – с.4.