Потоваришували бібліотека та лікарня

 

 

Про амбулаторію загальної практики сімейної медицини, що в селищі Гірничому, знають як про лікарню, де чуйно і уважно ставляться до кожного відвідувача.

Тут працюють чудові лікарі з великим досвідом роботи: Віктор Дроб’язко, Вадим Голованов, Микола Самарін, відповідальні і кваліфіковані медичні сестри. Очолює заклад головний лікар Світлана Васецька. Вона вміло керує своїм колективом, постійно дбає про розширення медичних послуг, багато приділяє уваги питанням обслуговування хворих.

Обслуговує амбулаторія жителів відразу трьох мікрорайонів – Арнаутового, Никанорівки та Масляниківки. Хворим доводиться їхати до лікарні двома маршрутками. Відвідувачі лікарні – це, здебільшого, люди поважного віку, мами з маленькими дітками, і їм важко добиратися до закладу. Світлана Леонідівна, порадившись з колективом, вирішила, що лікарі повинні періодично приймати людей у мікрорайонах. Вона домовилась з керівництвом бібліотеки-філії №7 та Масляниківського БК про надання можливості приймати людей один раз на тиждень у цих закладах.Працівники культури з розумінням віднеслись до пропозиції. Тепер жителі Арнаутового ідуть до бібліотеки, щоб зустрітись з лікарем Віктором Дроб’язком, який поміряє тиск, дасть слушну пораду, випише гіпертонікам пільговий рецепт. Поруч з ним працюють медсестри Ольга Видойко та Наталія Борисова.

Бібліотекарі радо приймають відвідувачів. Поки останні чекають черги до лікаря, працівники бібліотеки знайомлять їх з послугами, які надає заклад читачам, з книжковим фондом. Після таких відвідувань багато людей записалось до бібліотеки, збільшилась видача медичної літератури. Чекаючи в черзі, люди читають газети, переглядають журнали.

У Масляниківському БК медичну допомогу одержують від лікаря Вадима Голованова.

А ще в такі спекотні дні можна побачити медичних сестер нашої лікарні біля магазинів, які вимірюють тиск у перехожих, допомагають їм.

Хочу подякувати Світлані Васецькій, лікарям, медичним сестрам за організацію виїзного медичного обслуговування людей. Бібліотека і надалі буде продовжувати співпрацю з колективом лікарні.

Лариса Бардакова, завідуюча бібліотекою-філією №7

Вечірня газета. – 2013. – 30 серпня.- с.5.