Бібліотечна планета

 

 

 

Як відомо, 2013-ий рік Указом Президента України оголошений Роком дитячої творчості.

Активними помічниками дитини в пізнанні необмеженого світу духовних цінностей, розвитку художніх і творчих здібностей є бібліотеки, серед яких і кіровоградська бібліотека-філія №6 міської централізованої бібліотечної системи. За словами завідуючої філією Олени Шовенко, тут постійно проводиться конкурс «Дитячі фантазії», також діти мають змогу продемонструвати свої інтелектуальні та художні таланти у щорічному Всеукраїнському конкурсі «Найкращий читач року», на якому не раз займали призові місця. Протягом літніх канікул у бібліотеці проходять творчі майстерні, майстер-класи. Юні користувачі завжди залюбки приходять до бібліотеки, а уважні працівники з радістю допомагають їм не тільки підібрати книги з тематичних полиць та виставок, а й порадити новинки літератури, що спонукають їх до творчої діяльності.

Читачі різного віку зібралися в стінах бібліотеки-філії №19 напередодні важливого державного свята – Дня Незалежності України на захід «Суверенній Україні – слава нині і вовік!». Бібліотекарі підготували цікаві та змістовні відеоролики «Неповторна країна моя!» та «20 кроків до Незалежності!», під час свята відбувся також поетичний дебют давньої читачки бібліотеки Надії Болт, яка презентувала нові вірші до свята: «Батьківщині», «Країно рідна ти моя!», «Україну знають всі…» Окрасою свята стали пісні у виконанні переможниці багатьох міжнародних музичних фестивалів Валерії Личани. Головний акцент під час заходу бібліотекарі зробили на тематичній книжковій виставці, яка розкриває основні історичні віхи в житті країни, знайомить з давніми та сучасними українськими традиціями, національними святами та державними символами.

А до міської центральної бібліотеки для дітей 23 серпня завітали вихованці дошкільного закладу №14 на захід – історичні віражі «Ми – українці». Дошкільнята дізналися про історію свята, про національну символіку та становлення нашої держави. Книжкова виставка «З Україною в серці» розкрила велич і красу нашої країни. А юні артисти Олександра Андреєва, Катерина Худоярова, Ольга Ямшанова та Олена Поповкіна, одягнені в національне вбрання, своїми піснями, танцями та виконанням музичних творів подарували святковий настрій всім присутнім.

Юні гості свята, в свою чергу, з задоволенням декламували вірші і за це отримували подарунки.

Вечірня газета. – 2013. – 30 серпня. – с.6.