Було на що подивитись

 

 

На свято «Україна – моя Батьківщина» до бібліотеки №12 завітали наймолодші громадяни нашої держави – вихованці дитячого садка №29 «Червона шапочка». Багато цікавої інформації отримали малята про Україну, про державні символи, прослухали гімн України. Діти розповідали вірші про нашу Батьківщину, про козаків, які захищали рідний край, а у вільний час відточували свою спритність та бойове мистецтво. Малі козачата взяли участь у різних забавах та іграх, показуючи свою сміливість і витримку. Наприкінці свята кожен отримав від бібліотеки книгу в дарунок. (Алла Пономаренко, бібліотекарка).

Свято вишиванки у бібліотеці №15 поєднало національні традиції вишивки і пісні, які передаються від старшого покоління до молоді. Ведучі Катерина Натальченко та Галина Артеменко познайомили присутніх з історією вишивання. Презентувала свої роботи майстриня Валентина Орловська. Це і барвисті рушники, і колоритні вишиванки, і неповторні скатертини та серветки, а також дуже гарні ляльки. Вона розповіла про стилі вишивки кожного регіону України. Юні читачі декламували вірші. Колектив «Горицвіт» під керівництвом Ніни Міщан дебютував на нашому святі чудовим виконанням українських пісень. Вразила наших гостей пісня «А сорочка мамина» у виконанні дуже талановитої юної акторки Марини Хорхордіної та її подруг.

Багато гостей зібрав у бібліотеці №19 підготований її працівниками захід «Суверенній Україні – слава нині і вовік!». Бібліотекарі підготували цікаві та змістовні відеоролики «Неповторна країна моя!» та «20 років до Незалежності!». Вони нагадали визначні події й людей, які творили історію нашої держави в часи Незалежності. Відбувся поетичний дебют давньої читачки бібліотеки Надії Болт, яка презентувала нові вірші. Окрасою свята стали пісні у виконанні переможниці багатьох міжнародних музичних фестивалів Валерії Личани. Тематична книжкова виставка «Суверенній Україні – слава нині і вовік!» розкриває основні історичні віхи в житті країни, знайомить з давніми та сучасними українськими традиціями, національними святами та державними символами.

Наше місто. – 2013. – 29 серпня. – с.4.