Існує такий вислів: "Живопис – це поезія, яка набула форму". Мистецтво художника – надзвичайний і неповторний талант. Багато картин написано нашими сучасниками, і що б це не було: абстракція, реалізм, натюрморт чи пейзаж, живопис – це прекрасне мистецтво, за допомогою якого люди вчаться бачити світ яскравим та різнобарвним.

 

24 листопада у кіровоградській бібліотеці-філії №16 (вул. Бєляєва,7, корп.4) відбулася зустріч читачів з місцевим художником Анатолієм Сузюмовим, творчий доробок якого налічує майже 300 картин.

У читальному залі бібліотеки була оформлена "Майстерня художника", де представлено фотоальбоми картин, які автор надав для перегляду користувачам бібліотеки. Працівники філії запросили гостей до слайдової галереї художника, під час якої всі мали змогу помилуватися кольоровим різнобарв'ям пейзажів Кіровоградщини, зображенням церков та соборів, натюрмортами.

Особливий інтерес у глядачів викликав цикл картин, присвячений малій батьківщині художника – Ахтарському краю, землі його батьків.

Діалог з аудиторією перетворився на цікаву розповідь про творчий період життя в Узбекистані. Митець поділився своїми почуттями і роздумами про живопис, про улюблені теми і форми роботи, про розуміння свого призначення на землі.

 

Ольга Захарова

Народне слово. – 2012. – 29 листопада. – с.20.