Дві давні професії – вчитель і бібліотекар – покликані різьбити дитячі душі, зцілювати серця, бути поводирями в храмі людського духу. Тому, коли 25 років тому поруч з нашою бібліотекою-філією №19 виросла чудова нова школа, ми відчули допомогу, підтримку однодумців творчого педагогічного колективу.

 

Поєднавши зусилля, проводили безліч змістовних масових заходів у рамках довгострокових проектів "Літо з книгою"(для вихованців літнього пришкільного табору "Бригантина") та "Україна читає дітям", обов"язкові екскурсії для першокласників "У храмі цім є місце всім!", відвідування бібліотеки групами продовженого дня та інші.

Учителі є активними читачами самі й надійними помічниками в залученні школярів до книги, читання і бібліотеки. У своїй професійній самоосвіті вони часто використовують інформаційні ресурси нашої бібліотеки. А виступи вихованців численних творчих гуртків, які діють у школі (хорового, вокального, фольклорного, хореографічного) є окрасою багатьох бібліотечних заходів. Вироби гуртківців декоративно-прикладного напрямку експонуються на тематичних виставках і викликають захоплення відвідувачів бібліотеки. Плануємо подальшу співпрацю, готуємо нові проекти.

Тож щиро вітаємо учнів та вчителів на чолі з директором Тетяною Тиханською з 25-річчям їхнього навчального закладу. Школі-ювіляру бажаємо процвітання, вчителям і учням – успіхів, щастя та міцного здоров"я!

 

Колектив бібліотеки-філії №19 Кіровоградської МЦБС

Вечірня газета. – 2012. – 9 листопада. – с.5.