11 жовтня в бібліотеці-філії №1 Кіровоградської МЦБС відбувся день краєзнавства – "Нас всіх ріднить земля кіровоградська".

 

У цей день бібліотекарі проводили для своїх користувачів презентацію книжкових виставок "Мій край – історія жива", "Літературні промені Кіровоградщини", матеріалів з краєзнавства, прес-огляд "Сторінки історії степового краю", інформаційну викладку "Вибори-2012", бесіди-консультації біля катологів та зустріч для учнів 10-11 класів ЗОШ №29 з майстром гирьового спорту Романом Демидовим, який неодноразово прославляв наше місто, область на всю Україну. Спортсмен встановив вісім рекордів у жонглюванні гирями. Роман розповів учням про себе, про власні досягнення, про те, що спонукало його займатися цим видом спорту. Продемонстрував свою спортивну майстерність, показавши вправи з жонглювання гирями вагою 16 кілограмів. Його нагороди – це кубки та 51 медаль.

Завдяки таким зустрічам дні краєзнавства проходять цікавіше, читачі отримають не тільки інформацію, а й спілкуються з цікавими людьми, які прославляють Кіровоградщину.

 

Із усього розмаїття знань, що їх людина набуває протягом життя, їй часто найбільше потрібні правові. Адже вони допомагають скористатись своїми правами, правильно визначити власні обов"язки, застерігають від злочинних вчинків.

Бібліотека-філія №8 Кіровоградської МЦБС 25 жовтня провела правовий ринг "Найкращий правознавець" зі старшокласниками ЗОШ №16. Учні розділилися на дві команди, вибрали капітанів. Правовий ринг пройшов у вигляді конкурсних запитань. Кожна команда по черзі відповідала на запитання. Цей захід допоміг присутнім поглибити знання з правознавства та спонукав їх більше читати літератури з питань права.

 

Валентина Кизілова, бібліотекар філії

 

Вечірня газета. – 2012. – 9 листопада. – с.5.