Бібліотечна планета

Другого жовтня в бібліотеці-філії №4 Кіровоградської МЦБС відбувся літературний вечір до Дня людей похилого віку "Роки людині до лиця".

На захід були запрошені читачі, люди пенсійного віку, які багато років є постійними відвідувачами нашої книгозбірні. Свято підготували працівники бібліотеки та учні

ЗОШ №7.

Вихованці гуртків "Виготовлення сувенірів" та "Фітодизайн" станції юних техніків виготовили своїми руками сувеніри і подарували всім присутнім на згадку про зустріч. У книгозбірні було організовано виставку виробів членів цих гуртків. Привітання людям похилого віку зі святом від першого заступника обласної ради Олександра Шаталова передала директор ТОВ "Друкмашцентр" Людмила Шубіна, яка подарувала бібліотеці книги із серії "Шкільна бібліотека української і зарубіжної літератури". А потім працівники книгозбірні запросили гостей на каву.

 

Світлана Кудря, завідувач бібліотеки-філії №4

 

Важко навіть уявити собі, скільки душевних сил, енергії, знань, умінь треба докласти, щоб виростити і виховати справжню людину.

І як важливо взяти на себе відповідальність за майбутній життєвий шлях дитини, створити умови, для її постійного розвитку. Усі ці завдання лягають на плечі вчителеві. Саме він творить особистість, бо не тільки вчить, а й виховує.

Ми,бібліотекарі філії №1 КМЦБС, вже не одне десятиліття плідно співпрацюємо з учителями та дітьми ЗОШ №29. Вітаємо педагогів з подвійним святом – професійним та 75-річчям школи. Бажаємо їм усього найкращого: здоров"я, щастя, миру і злагоди, добробуту, творчих успіхів в їхній нелегкій, але такій важливій і необхідній праці. І нехай доля посилає їм розумних, добрих і вдячних учнів!

 

 

Вечірня газета. – 2012. – 12 жовтня. – с.5