Подвійне свято

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек працівників Кіровоградської міської централізованої бібліотечної системи у міській раді одразу з двома святами – професійним днем і 35-річчям цієї установи – привітали секретар міської ради Ігор Волков та в.о. заступника міського голови Сергій Дьячук.

Представники влади відзначили, що в міських бібліотеках працюють творчі особистості, які з повною віддачею служать суспільству й читачам. Ігор Волков вручив колективу системи грамоту Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету і нагородив відзнакою виконавчого комітету Кіровоградської міської ради "За заслуги" ІІ ступеня Ларису Залевську, завідувача відділу інноваційно-методичної роботи бібліотечної системи. Грамоти міської ради та її виконавчого комітету отримали завідувачі бібліотек-філій №№2 та 5 Наталя Верозуб та Світлана Котлярова, а також головний бібліотекар бібліотеки-філії №2 Марія Мороз.

Привітали працівників міських книгозбірень і вручили їм грамоти й подяки також заступник начальника обласного управління культури і туризму Людмила Тищенко та в.о. начальника міського відділу культури і туризму Неля Чорна. Гарним подарунком бібліотекарям став чудовий концерт.

 

Вечірня газета. – 2012. – 5 жовтня. – с.2.